خدمات طراحی سایت نت کارا

شرکت نت کارا ، با افتخار آماده ارائه خدمات طراحی سایت ( طراحی وب سایت ) ، بازاریابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی سایت برای صفحه اول گوگل ، مشاوره افزایش فروش اینترنتی میباشد.

داشتن وب سایت واقعا چقدر مهم است؟

وب سایت در اصل نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود که ارتباط مستقیمی با سود آوری شما از کسب و کار مورد نظرتان دارد.

کسب و کار بهتر با ساخت سایت

جهانی شدن با طراحی سایت

طراحی سایت بر اساس نیازهای شما

طراحی سایت ریسپانسیو یک انتخاب نیست ، یک باید است !

طراحی سایت | ساخت سایت | سئو | بهینه سازی سایت : امروزه با توسعه گوشی های هوشمند و تبلت ها ، طراحی بهینه سایت ها برای استفاده توسط گوشی ها و تبلت ها یک ویژگی مورد نیاز برای کاربران امروزی است. در الگوریتم های جدید گوگل سایت های موبایل فرندلی در لیست برتر گوگل قرار خواهند گرفت ، قرار گرفتن در لیست برتر گوگل بدین معنی است که شما در رتبه بندی سایت ها در صفحات اول گوگل مشاهده خواهید شد. و این یعنی افزایش رتبه در گوگل ! امروزه می توان گفت اغلب کاربران در دنیای اینترنت توسط گوشی های هوشمند یا تبلت هایشان در اینترنت وب گردی می نمایند پس طراحی سایت ریسپانسیو یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در طراحی سایت باید در نظر گرفت.

بهینه سازی سایت و سئو برای حضور در صفحه اول گوگل

بهینه سازی سایت | سئو | صفحه اول گوگل

نت کارا ,  با تجربه ی فراوان در امر بهینه سازی و سئو آماده ی ارائه ی خدمت به مشتریان گرامی می باشد. با توجه به افزایش مراجعه مردم به اینترنت حضور شما در رتبه های برتر در سرچ گوگل غیرقابل انکار است. هزینه سئو در برابر هزینه ی تبلیغات برای فروش بسیار کمتر است و مزایا و سودآوری اش را فقط شرکت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند ، درک می کنند.

داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت هتل

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت موزیک و فیلم
طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت املاک

طراحی سایت دانلود

بسته معمولی

تومان 600000

ثبت

بسته اقتصادی

تومان 800000

ثبت

بسته حرفه ایMost Popular

تومان 1200000

ثبت